ZABAWA KARNAWAŁOWA – ŚDS DĘBICA – 20.01.2011r.

Karnawał to czas zabaw, maskarad i wielkich balów.
Zabawa karnawałowa jest obowiązkowym elementem  w całorocznym kalendarzu naszych imprez a w tym roku przypadła na 20 stycznia 2011r. Na ten dzień zostaliśmy zaproszeni przez uczestników oraz kadrę ŚDS w Dębicy na spotkanie integracyjne. Inicjatorem i gospodarzem tego przedsięwzięcia była kierownik ŚDS w Dębicy pani Marta Skórska. Przybyli przedstawiciele także ŚDS Ropczyce, ŚDS Przeworsk oraz ŚDS Nowa Wieś.
Bogaty program zabawy karnawałowej obfitował w różnorodne atrakcje i niespodzianki. Uczestnicy przebrani za różne postaci bawili się w rytm znanych melodii i przebojów. Nawet najbardziej nieśmiali włączyli się do tanecznych pląsów i korowodów oraz chętnie uczestniczyli w konkursach. Rozstrzygnięto rywalizację na najpiękniejsze przebrania karnawałowe.
Spotkanie pozwoliło na przybliżenie uczestnikom ŚDS tradycji i zwyczajów związanych z karnawałem. Sprzyjało integracji a także dostarczyło wiele radości ze wspólnej zabawy i współzawodnictwa. Zaowocowało nawiązaniem nowych znajomości i przyjaźni.

To był bardzo udany dzień, za który dziękujemy gospodarzom z ŚDS w Dębicy.

cww trust seal