Zabawa Andrzejkowa w Karczmie Polskiej – 21.11.2019r.

Z okazji zbliżających się Andrzejek zorganizowaliśmy zabawę taneczną w Karczmie Polskiej. Na zaproszenie dołączyli do nas uczestnicy i pracownicy z ŚDS Cieszanów, ŚDS Wola Raniżowska, ŚDS Radomyśl nad Sanem, ŚDS Brzostek oraz ŚDS Ustrzyki Dolne.

Miejsce tradycyjnego, gorącego wosku i obierek z jabłek zajęła piniata wypełniona  wróżbami, kolorowym konfetti i łakociami. Ta zabawa cieszyła się ogromnym powodzeniem i wcale nie było łatwo dostać się do słodkiego wnętrza piniaty. Każdy otrzymał swoją wróżbę, którą mógł podzielić się z pozostałymi uczestnikami zabawy. Tańczyliśmy do bólu stóp i śpiewaliśmy do bólu gardeł. Zabawa była przednia i nawiązywała do tradycji andrzejkowych.

Atmosfera tego dnia była niepowtarzalna, pełna życzliwości i dobrego nastroju. Nasi uczestnicy w roli gospodarza sprawdzili się doskonale. Serdecznie dziękujemy naszym gościom za przybycie oraz wspólna zabawę.

Spotkania integracyjne są istotnym wsparciem dla naszych uczestników. Pozwalają odejść od codziennej rutyny i spędzić czas w towarzystwie ludzi, którzy mają podobne trudności i troski. Jest płaszczyzną dzielenia się osobistymi doświadczeniami, a także życiowymi pasjami. W ten sposób nasi podopieczni zyskują energię, ładują akumulatory dzięki czemu mają motywację do dalszej pracy. Taki spontaniczny kontakt rozwija komunikację i wzmacnia zaufanie. To nie tylko dobra zabawa, ale także fundament, który wzmacnia środowisko.

« z 2 »
cww trust seal