SPOTKANIE WIELKANOCNE – 04.04.2012r.

Spotkanie Wielkanocne w tym roku odbyło się 4 kwietnia. Kierownik pan Krzysztof Kowieski powitał wszystkich i przekazał ciepłe życzenia świąteczne. Na stołach znalazły się potrawy wielkanocne, rozbrzmiewały nuty tradycyjnych pieśni religijnych. Panowała świąteczna atmosfera radości i życzliwości.

W ramach zajęć terapeutycznych w pracowniach ogólnotechnicznej i plastycznej nasi uczestnicy wykonali kartki świąteczne, koszyczki wielkanocne, ozdoby z drewna oraz pisanki, które prezentowaliśmy na wystawie w Woli Raniżowskiej, a także rozesłaliśmy do zaprzyjaźnionych ośrodków. Część tych prac wykorzystaliśmy do dekoracji naszego Domu a częścią nich obdarowaliśmy naszych gości.

Swoją obecnością zaszczycili nas Zastępca Prezydenta Mielca pan Bogdan Bieniek, Dyrektor MOPS-u pan Zdzisław Czajka, pani Władysława Kusek, ksiądz Robert Krzyszkowski oraz uczestnicy z ŚDS na Wojsławiu, którzy przybyli do nas z opiekunem.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy o nas pamiętali i dali temu wyraz w formie przesłanych życzeń wielkanocnych. Otrzymaliśmy całą masę kartek świątecznych tradycyjnych a także elektronicznych. Dziękujemy!

cww trust seal