Spotkanie Opłatkowe – 21.12.2011r.

W oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia w dniu 21.12.2011r. odbyła się w naszym Domu uroczysta wigilia. Na radosnym świętowaniu, przy wspólnym stole zasiedli uczestnicy z terapeutami i kierownikiem oraz zaproszeni goście – przyjaciele ŚDS Mielec, od lat wspierający naszą działalność.
Wszystkich zgromadzonych powitał pan Krzysztof Kowieski – Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Mielcu i złożył serdeczne życzenia świąteczne. Uroczystość rozpoczął występ naszych podopiecznych. Doskonale wszystkim znane nuty kolęd zachęciły do wspólnego śpiewania. Radość i autentyczność, którą emanowali uczestnicy ujęła naszych gości. W tak ciepłej, rodzinnej atmosferze i przy pięknie nakrytym stole degustowaliśmy tradycyjne potrawy.
Serdecznie dziękujemy za obecność i świąteczne życzenia przybyłym gościom- Prezydentowi Miasta Mielca panu Januszowi Chodorowskiemu, Dyrektorowi MOPS w Mielcu panu Zdzisławowi Czajce, pani Grażynie Cieszyńskiej oraz pani Władysławie Kusek a także naszym gościom z ŚDS na ul. Wojsławskiej. W czasie wigilijnego spotkania padło wiele ciepłych słów, życzeń dalszej, owocnej pracy oraz  zapewnień o wsparciu i pomocy ze strony osób mających wpływ na kształt i funkcjonowanie naszego Domu.
Dziękujemy!

cww trust seal