SPOTKANIE OPŁATKOWE – 17.12.2014r.

Przedświąteczne spotkania to czas wspólnego dzielenia się radością i składania najlepszych życzeń. To również czas nadziei, spokoju i oczekiwania na wydarzenia ważne i bliskie sercu.

Dnia 17 grudnia w naszym Domu, już po raz kolejny, odbyło się spotkanie opłatkowe z udziałem zaproszonych gości, wśród których znaleźli się Prezydent Miasta Mielca pan Daniel Kozdęba, Dyrektor MOPS w Mielcu pan Zdzisławow Czajka, ks. proboszcz Kazimierz Czesak, pani Teresa Pietruszka dyrektor ŚDS na ul. Wojsławskiej oraz przedstawiciele gminy Mielec.

Wszystkich przybyłych gości powitał pan Krzysztof Kowieski – kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Mielcu, który złożył zebranym najserdeczniejsze życzenia zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Jak tradycja nakazuje spotkanie rozpoczęło się od słów skierowanych do zebranych przez ks. proboszcza Kazimierza Czesaka i fragmentu Ewangelii o Narodzeniu Pańskim. Następnie wszyscy złożyli sobie szczere, płynące z serca życzenia. Wyjątkowy charakter spotkaniu nadały odczytane przez podopiecznych wiersze o tematyce świątecznej. Na przystrojonych świątecznymi stroikami stołach pojawiły się wigilijne potrawy przygotowane w ramach treningu kulinarnego przez podopiecznych ŚDS. W czasie wigilijnego spotkania padło wiele ciepłych słów i życzeń, a radość i autentyczność, którą emanowali nasi uczestnicy ujęła wszystkich gości.

cww trust seal