Spotkanie integracyjne/Zabawa karnawałowa w ŚDS Dębica- 19.01.2012r.

W dniu 19 stycznia udaliśmy się do ŚDS w Dębicy na spotkanie integracyjne w formie zabawy karnawałowej.  Z informacji zawartej w zaproszeniu dowiedzieliśmy się, że weźmiemy udział w tradycyjnym balu przebierańców. Organizatorzy przewidzieli także konkurs na najpiękniejsze stroje karnawałowe. Cały tydzień wspólnie z terapeutką panią Małgorzatą Kaczmarczyk pracowaliśmy nad kostiumami. W Dębicy Adaś zaprezentował się jako szef kuchni, Tomek był skrzatem a Edytka śnieżynką. To właśnie strój Adasia przypadł jury najbardziej do gustu dzięki czemu otrzymał on pierwszą nagrodę w tym konkursie. Zabawa była wspaniała. Mnóstwo tańca, konkursów i okazji do rozmowy. Spotkanie zaowocowało nawiązaniem nowych znajomości i przyjaźni wśród uczestników. Pokazało, że istnieje wśród nich duża potrzeba dzielenia się wspólną zabawą i wypoczynkiem.

W spotkaniu integracyjnym udział wzięli uczestnicy z ŚDS Dębica, ŚDS Baranów Sandomierski, ŚDS Ropczyce, DPS Lubzina oraz ŚDS Brzostek.

Według zgodnej opinii naszych uczestników Środowiskowy Dom Samopomocy w Dębicy doskonale wywiązał się z roli gospodarza otaczając gości serdecznością i troską za co serdecznie dziękujemy.

cww trust seal