Piknik Ekologiczny „Recykling – Drugie Życie” w Knapach – 15.09.2021r.

W ramach propagowania ekologicznych postaw społecznych delegacja uczestników Naszego Domu wzięła udział w plenerowym Pikniku Ekologicznym „Recykling – Drugie Życie”, zorganizowanym przez ŚDS w Knapach.

Spotkanie obejmowało przegląd piosenki przyrodniczej, gry i zabawy o tematyce ekologicznej, w których nasi uczestnicy wykazali się sporą wiedzą, a także pyszny poczęstunek. W czasie pikniku wszyscy mogli podziwiać prace plastyczne wykonane na konkurs pn. „Recykling – Drugie Życie”, które ukazały kreatywność uczestników środowiskowych domów samopomocy w wykorzystaniu surowców wtórnych. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, ekologiczne karmniki dla ptaków oraz jesienną, wrzosową kompozycję do zasadzenia w  ogródkach placówek.

Serdecznie dziękujemy gospodarzom za zaproszenie i ten wspaniały czas. Bardzo serdecznie dziękujemy pani kierownik Danucie Falarz, która przez lata współpracowała z nami w atmosferze dużego zrozumienia, życzliwości i wsparcia. Pani kierownik końcem lipca przeszła na zasłużą emeryturę.

cww trust seal