VI Piknik Jesienny – Radomyśl nad Sanem – 17.10.2019r.

W Radomyślu nas Sanem, w Domu Weselnym „Karolina” odbył się VI Piknik Jesienny. Wspólnie z uczestnikami z Radomyśla oraz podopiecznymi kilku zaproszonych placówek świętowaliśmy nadejście jesieni. Organizatorzy zadbali o bardzo bogaty program spotkania. Zabawie tanecznej towarzyszyły konkursy organizowane przez animatorów z Showtime Events.

Podczas pikniku wyłoniono i ogłoszono zwycięzców konkursu, którego przedmiotem było wykonanie łapacza snów. Spośród uczestników naszego Domu w konkursie „Jesienny Łapacz Snów” udział wzięli Iwona, Katarzyna i Tomasz.

Wszystkie prace były piękne i różnorodne, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. Wygrał łapacz podopiecznych ŚDS w Woli Raniżowskiej. Gratulujemy!

Piknik adresowany był do wybranych ośrodków wsparcia z województwa podkarpackiego. Jest cenną formą spotkania integracyjnego, okazją do aktywacji twórczej podopiecznych placówek pomocowych. Owocuje budowaniem przyjaznego klimatu w środowisku a także kształtuje pozytywny wizerunek osób z niepełnosprawnością.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i świetną zabawę!

« z 2 »
cww trust seal