Dzień Kobiet – 07.03.2014r.
Z okazji Dnia Kobiet, jak co roku uczestnicy zaprosili wszystkie panie do wspólnego świętowania. Obchody tego dnia były tym milsze, że uświetnione zostały przez zespół ze szkoły specjalnej, którego członkowie przygotowali dla nas występ. Poczęstunek dla wszystkich przygotowała pracownia gospodarstwa domowego. Jak zawsze wszystko było pyszne! Po występie artystycznym panowie złożyli paniom życzenia oraz wręczyli kwiaty.
Męska część uczestników zadbała o to, by ten dzień był uroczysty, wyjątkowy i wesoły, a każda z pań otrzymała drobny upominek świadczący o sympatii i pamięci. Ten szczególny dzień upamiętniliśmy kilkoma zdjęciami.

1. Urząd Miejski w Mielcu