Gala rozdania nagród w konkursie filmowym – Wilcza Wola, 22.06.202r.

 

Uczestnicy naszego Domu kolejny raz wzięli udział w konkursie filmowym i gali finałowej konkursu, która w tym roku odbyła się w Centrum Kulturalno – Turystycznym w Wilczej Woli. Pomysłodawcą i organizatorem całego przedsięwzięcia był Środowiskowy Dom Samopomocy w Spiach. Tematem tej edycji  była „Ale historia”, wariacja na temat pracy dziennikarskiej. W plebiscycie udział wzięły 24 placówki z całego Podkarpacia.

Celem konkursu jest popularyzacja idei integracji osób niepełnosprawnych poprzez promowanie i nagradzanie ich twórczości. Prezentowanie działalności środowiskowych domów oraz zachęcanie uczestników tych placówek do rozwijania zainteresowań filmem.

Na konkurs przygotowaliśmy krótkometrażowy filmik parodiujący autorski, kulinarny program Roberta Makłowicza. W tej roli fantastycznie odnalazł się Wojciech a towarzyszyli mu Katarzyna i Marcin. Wspólna praca nad filmem była dla naszym podopiecznych okazją do rozwijania kreatywności i ujawnienia talentu aktorskiego oraz czerpania radości z twórczych działań.

Rola Wojciecha została zauważona, doceniona specjalnym wyróżnieniem i wyjątkowymi nagrodami. Wszyscy cieszyliśmy się jego szczęściem.

Ponownie chcemy podkreślić staranność z jaką gala została przygotowana. Od czerwonego dywanu i fanfar poprzez świetne, zabawne  prowadzenie gali, do ogromnej troski gospodarzy aby każdy uczestnik czuł się doceniony i wyjątkowy. Bardzo serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu i dziękujemy gospodarzom za przemiłe spotkanie.

Wordpress snowstorm powered by nksnow